klinika okulistyczna - informacje

Gabinet okulistyczny dr. Michnowskiego

O szpitalu okulistycznym w Białymstoku

 

Jesteśmy specjalistyczną kliniką, która oferuje profesjonalną i troskliwą opiekę wszystkim Pacjentom, mającym problemy z jakością i komfortem widzenia. Każdy z naszych Pacjentów może liczyć na indywidualne podejście. Znajdujemy się w Białymstoku, w województwie podlaskim, ale zapraszamy także osoby z województw warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego.

 

Wszelkie zabiegi i operacje wykonują u nas lekarze z wieloletnim stażem, specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

 

Centrum Okulistyczne dr. Michnowskiego rozpoczęło działalność w 1994 roku. Od początków działalności nieustannie dążymy do rozwoju oraz modernizacji urządzeń wykorzystywanych w diagnostyce i leczeniu jaskry, AMD oraz innych chorób oczu. Naszą klinikę wyposażyliśmy w precyzyjny sprzęt, dzięki któremu zapewniamy naszym Pacjentom kompleksową obsługę. Oferujemy szeroki wachlarz możliwych badań i zabiegów. W skład naszej kliniki wchodzi poradnia okulistyczna oraz szpital okulistyczny chirurgii jednego dnia. W naszej nowoczesnej siedzibie w Gliwicach działamy od 2004 roku.

 

Nasza placówka jest przygotowana do wykonywania wszechstronnej ambulatoryjnej diagnostyki schorzeń takich jak jaskra, zwyrodnienie siatkówki, zaćma oraz innych. Szpital okulistyczny wyposażony jest w precyzyjny sprzęt do diagnostyki i leczenia schorzeń zarówno przedniego, jak i tylnego odcinka oka. Zajmujemy się diagnostyką oraz skutecznym leczeniem między innymi AMD (zwyrodnienia wysiękowe plamki żółtej). Wykonujemy także operacje zaćmy oczu. Nasza klinika posiada również doskonale wyposażony salon optyczny oraz szeroki wybór okularów i soczewek kontaktowych.

 

Znajdujemy się w ścisłym centrum miasta przy dworcach PKS i PKP.

 

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Pacjentów.Strona główna O nas Oferty / Zabiegi Nasza galeria Kontakt
stopka
© Centrum Okulistyczne 2018 Białystok All Rights Reserved
e-mail: mail@centrum.com
Projekt i wykonanie MC MEDIA